Самомотивація у підприємницькій діяльності

 

758

Сьогодні, 15 червня, на самому екваторі  першого місяця літа закінчувала навчання цілеспрямована, креативна, цікава група  слухачів, які  впродовж трьох тижнів здобували знання ведення підприємницької діяльності.

Навчальна програма курсів, напрям у якої «Досягнення успіху  у підприємницькій діяльності через розвиток самомотивації» складена з двох етапів.  Перший тиждень- семінар під назвою «Успіх можна спланувати»,  де розглядаються такі теми як: самоаналіз власного життя, постановка цілей та як їх досягти, як правильно управляти своїм часом (тайм-менеджмент),  обговорюються  маркетингові інструменти та стратегії  власного бізнесу, як ефективно  організувати  діяльність підприємства, управляти персоналом, мотивувати його.

Вмотивовані, визначенні у виді своєї діяльності, обізнані із різними аспектами ведення бізнесу решта часу слухачі займаються написанням бізнес-плану, допоміжними дисциплінами у прорахунку та аналізі своєї бізнес-ідеї є  фінанси, оподаткування та спрощені системи обліку звітності, юридичні  питання, з якими можуть стикатися  майбутні підприємці.

Спектр видів підприємницької діяльності цієї групи  широкий: від організації продуктового,  взуттєвого магазинів,  організації кафе-кондитерської до виробництва меблів, розвитку  фермерського господарства (розведення кіз) та сироваріння.

Перспективні бізнес-ідеї  майбутні підприємці будуть впевнено  впроваджувати у життя. Бажаємо  успішного ведення бізнесу, високих прибутків та задоволення від власних позитивних результатів. Ніколи не зупинятися на досягнутому і рішуче долати нові вершини. Успіху  вам, дорогі випускники.