Цікаве навчання- відмінні результати

м20160701_130151

Постійне вдосконалення майстерності та вивчення передових технологій притаманні слухачам курсу підвищення кваліфікації за напрямом «Технології комп’ютерної обробки інформації», що саме сьогодні завершили навчання у нашому Центрі.
Варто відзначити цілеспрямованість слухачів в період навчання. Відчувається максимальне зосередження на отриманні знань, прагнення якомога більше дізнатися нового.
На підсумковому занятті слухачі представили свої випускні роботи: змістовні роботи в програмі Publisher, Word, Excel а також презентації у Роwer Pоint. Зокрема, випускник групи ТКОІ № 73-16, колишній учасник АТО, п. Андрій, який 14 місяців перебував у зоні бойових дій, у своїй презентації розповів про війну на сході України.
А п. Віктор у презентації «Цікаві подорожі» представив міста і країни, які склали туристичний рейтинг світу 2015 року – всі 10 сходинок конкурсу Travellers’ Choice (Марракеш (Марокко), Сіемреап (Камбоджа), Стамбул (Туреччина), Ханой (В’єтнам), Прага (Чехія), Лондон (Велика Британія), Рим (Італія), Буенос-Айрес (Аргентина), Париж (Франція), Нью-Йорк (США), Барселона (Іспанія), Катманду (Непал), Афіни (Греція), Дубай (ОАЕ). Чудові місця відпочинку, архітектурна чарівність і казкова атмосфера. Гарна пізнавальна робота
Богемна чарівність відкрилась у роботі п. Ольги «Скрипка – королева музики». Адже скрипка, як і голос, висловлює людські відчуття. Знамениті майстри струнних інструментів Гаспар Бертолотті, Джованні Паоло Маджіні, Ніколо Аматі, Антоніо Страдіварі. До нині вчені всього світу намагаються розгадати таємницю скрипок Страдіварі, це досі воістину неперевершені інструменти. А витвори трьох поколінь представників родини Гварнері на сучасних антикварних аукціонах є одними з найдорожчих. Ми почули про найяскравіші особистості музичної історії, скрипалів-віртуозів серед яких Ніколо Паганіні та наш сучасник американський скрипаль німецького походження Девід Гарет. Музикант, який синтезує класичну музику з сучасною, завдяки чому завоював свою аудиторію як серед молоді, так і серед дорослих поціновувачів класики. Витончена красива презентація.
А наша слухачка п. Ярина розповіла усім присутнім «Захоплюючі факти про тварин». Виявляється, щоб зробити кілограм меду, бджолам треба облетіти 2 мільйони квіток. В середньому одна бджола може виробити лише 1/12 чайної ложки меду за все своє життя. До речі, це єдині комахи, що виробляють їжу для людей. Гірські зебри обожнюють «приймати ванну»…тільки трохи незвичну для людини — вони зариваються в пил і ніжаться там. Цікавим фактом є те, що жаби мають по-справжньому унікальну будову очей, вони можуть одночасно дивитись в різні боки: вгору, вбік, вперед. А жирафа – єдина тварина, яка не може позіхати Мурахи ніколи не сплять. А ще мураха може підняти вантаж приблизно в сто раз важчий, ніж вона сама.
Фантастичну подорож Тернопільщиною влаштувала нам п. Надія. Про екологічні проблеми України та їх небезпечні наслідки для людей, тварин, рослин розповіла п. Ярина.
Багато пізнавального та цікавого почули присутні під час захисту робіт. Всі роботи виконані згідно навчальної програми: із анімацією та її налаштованими параметрами, рухомими об’єктами, музичним супроводом, тощо.
На завершення слухачі дякували викладачам і одноголосно визнали, що багатогранне навчання в ЛЦ ПТО було не лише корисним, але й цікавим.