Навчання під замовлення

У 2014 році в Центрі на замовлення працедавців проведено навчання  92 слухачів, зокрема 30 осіб із комунальних підприємств м. Львова  підвищували кваліфікацію на курсах за напрямом «Технології комп’ютерної обробки інформації», 60 осіб на замовлення ТзОВ «АЙПІЄ-Л» (ринок «Південний») підвищували кваліфікацію за напрямом «Основи охорони праці на підприємстві»; 2 особи навчалися за власні кошти – один з них на курсах «Основи підприємницької діяльності», другий на курсах «Технології комп’ютерної обробки інформації». 

Львівський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості може надавати платні освітні послуги на замовлення роботодавців.

Навчання проводитиметься за кошти роботодавця, на договірній основі за груповою та індивідуальною формами, відповідно до навчальних планів та програм, погоджених роботодавцем.

На замовлення  комунальних підприємств   м. Львова у грудні 2013 року   підвищили    кваліфікацію 38 майстрів та інженерів   за напрямом  “Підвищення ефективності роботи міських комунальних підприємств”.     За період навчання слухачі  удосконалили свої знання з таких дисциплін:  правові аспекти взаємовідносин міських комунальних підприємств, експлуатація та утриманням житлових будинків і прибудинкової території, особливості претензійно-позовної роботи у діяльності міських комунальних  підприємств,  охорона праці при експлуатації житлового фонду, тощо.  Із новим багажем знань  наші випускники надалі  ефективно працюють на своїх робочих місцях.